Články

Bravo Girl

30. května 2010 v 11:18 | kača
avril

Inked Magasine By Mark Liddell

23. května 2010 v 12:32 | kača
avril

Proactiv

6. května 2010 v 12:54 | kača
Na stránce je slogan:"JÁ NEJSEM PADAVKA,JÁ JSEM PROACTIVavril

Nová láska Avril Lavigne

20. dubna 2010 v 17:20 | kača

Avril a BrodyZa nedávným rozvodem udělala Avril tlustou čáru a dokazuje to i novým klukem, se kterým se začala objevovat...
"Znali jsme se od mých sedmnácti, randit jsme začali v mých devatenácti a vzali jsem se, když mi bylo 21. Dnes už vím, že to byla chyba, měli jsme počkat. S mým bývalým manželem jsme ale zažili spoustu super okamžiků a i nadále zůstaneme přáteli." Tak zhodnotila Avril svoje manželství s devětadvacetiletým hudebníkem Deryckem Whibleyem, které trvalo pouhé tři roky.

Teď ale kanadská zpěvačka začíná žít, podle svých slov, nový život a k tomu patří i nový chlap. Tím vyvoleným je americká TV hvězdička z pořadu The Hills Brody Jenner. Sedmadvacetiletý Brody chodil ještě donedávna s modelkou ze stáje "Playboy" Jayde Nicole, kterou ale nedávno vyměnil právě za Avril.
Jak bývá dobrým zvykem nových slavných párů, i tentokrát dlouho dělali, jako by se vůbec neznali. Poté, co je ale párkrát přistihli paparazzi, ale museli s pravdou ven.

Uvidíme, jak dlouho to Avril s Brodym vydrží, protože už teď se spekuluje o tom, jestli nechce jen využít slávy Avril k tomu, aby se dostal nahoru :/

Avril - nejlaskavější celebrita? :)

16. dubna 2010 v 14:10 | kača

Avril je milována široko daleko pro všechny různé aspekty a rysy její osobnosti. Někteří jí milují pro její hudební schopnosti, někteří jí milují pro její nezávislot, jiní pro její ctižádostivost.
Jeden anonymní čtenář E! online miluje Avril pro její laskavost. Podle tohoto čtenáře si Avril zašla do obchodu, kde on pracoval a byla velmi laskavá.
"Avril přišla do obchodu, kde pracuji, a koupila si tam několik věcí. Byla velmi příjemná a přátelská. Musím říct, že to byla pravděpodobně nejlaskavější celebrita, které jsem kdy pomáhal. Myslím si, že svou špatnou reputaci získala proto, že je silná mladá žena a někteří lidé to prostě nemají rádi."
Ať už je to pravda nebo ne, je úžasné vědět, co si o ní myslí fanoušci.

       
             

Avril Lavigne má nového chlap

14. dubna 2010 v 18:10 | kača

NEW YORK Kanadská zpěvačka Avril lavigne dlouho po rozchodu s manželem sama nezůstala. Už si našla dalšího trvalého partnera, je jím americká televizní hvězda Brody Jenner. Avril přitom půl roku nežije se svým manželem Deryckem Whibleym a od října loňského roku jsou v rozvodovém procesu.
"Scházejí se už několik týdnů, ale zatím to tají. Ovšem když jsou spolu, jsou pořád na sobě a užívají si to. Moc jim to sluší," přiznala zpěvaččina kamarádka.

Jenner randil do prosince s playmate Jayde Nicole. Avril žila s Deryckem šest let, manželi byli tři roky.

"Přáteli jsme od mých sedmnácti, začali jsme spolu randit od mých devatenácti a vzali se, když mi bylo jednadvacet. Jsem vděčná za všechen čas, co jsme strávili spolu, a jsem vděčná za to, že zůstaneme přáteli i nadále," prohlásila Lavigne krátce poté, co přiznala rozchod s manželem.

článek od: osobnosti.cz

Savvy magazín

30. října 2009 v 11:05 | kača
avril

Avril pro magazin Z!nk!!!

12. září 2009 v 14:57 | kača
Avril je nejnovější dívka pro magazín Z!nk.

rozhovor s Avril

8. července 2009 v 19:37 | kača
1.Oblékaš si Abbey Dawn?
-Často nosím cokoliv z této kolekce.Můj šatník je plný,takže musím dávat oblečení Abbey Dawn do další skříně.
2.Zpívání nebo návrhářství?
-Obojí je stršně kreativní.Miluju když můžu být aktivní a projevovat se vizuálně.
3.Je pravda,že stříháš vlasy svým přátelům?
-Deryckovi jsem udělala číro.Své matce,sestře a kamaradkám dělám růžové pramínky.
v příští kolekci pro abbey dawn budou i dětské velikosti!

ele canada časopis

1. července 2009 v 8:40 | kača
Avril se objevila na titulní stránce v časopisu ele canada.Je tam upa new photoshot Avril ,který ještě nebyl zveřejněn a několika strákový článek o Avril.
avril

Plakát blackstar v německém bravu

14. června 2009 v 15:40 | kača
Plakát Blackstar s Avril Lavigne se objevil v německém bravu.

Bravo článek

12. června 2009 v 19:37 | kača
V Bravu se objevil článek s pár new informací o jejím parfému Black Star.
 
 

Reklama
Reklama