Nezařaditelne

POZASTAVENÍ

4. července 2010 v 8:57 | kača
avril

Tááákže :D! Ode dneška to jest 4.7. do 14.7. jedu na dovolenou do Bulharska :)..budu
         tam tak deset dní a newim jestli budu mit přistup k počítači...nečekejte odpovědi
              na kometáře a ani nove články :) takže mě nečekjte :D

Jsem zpět!!! :D

6. května 2010 v 8:58 | kača
avril

Tak jsem zpět!Články a všechno je už doplněno,ale spoustu článku jsem musela vymazat a nahradit je jinými články a fotkami! :d dalo mi to docela prace a rubriku abbey dawn jsem celou zmenila :(musela jsem mela jsem v hroznem stavu a je to už lepší :)TAK a otdeka se zase začnu venovat blogu a davat sem novinky jo a mam new design myslím že je krasný mám ho od Leníka a myslím že hodne poved díky moc ja končím zatim pa.

Rekonstrukce,pauza,pozastavení

25. dubna 2010 v 17:19 | kača
avril

Takže a je to tu!Říkala jsem si kdy asi já budu dávat blogu pauzu kdy bude pozastavení?! :( no tak a je to tady .Bohužel musí to být chci na blogu zapracocat trochu ho zrekonstruovat, doplnit články zrovna se mi dělá design a prostě udělat pořádky!Sbénka budu samozdřejmě obíhat,ale nebudu dávat aktuální články o Av ty opravdu nebudu stíhat.Pozastavení nebude moc dlouho chci to ztihnout co nejdříve a taky si chci dát záležet.Bude to velká změna!! :)

DOST!!! :(

24. dubna 2010 v 20:05 | kača
avril

Už mě to fakt nebaví,newím co se to děje ,ale ted se mi vymazaly všechny články a fotky!!Nevím co mám dělat zrušit blog nebo doplnit články(což se mi moc nechcea ani na to nemam čas opravdu nemam)PORADTE MI PROSÍM,ALE ASI TO BUDU POMALU DOPLNOVAT dost me to naštavalo,ale už nic nenadělam ja jdu :(((

Blbne blog.cz

21. března 2010 v 10:41 | kača
Bohužel,ale v poslední době nekterým blbne blog.cz a včetně mě.Takmi nejdou spustit některé články a dokonce se mi jich i hodně vymazalo nejde to moc do pořádku dát!Takže je vymažu a normálně budu pokračovat dál nemám na to čas to doplnovat a dost me to s+re tak se nezlobte,že to nebudu doplnovat!

New klikačka

18. března 2010 v 15:38 | kača

Mám novou klikačku s Avril na tento blog doufám že se líbí?!Mám ji od kocurků a moc za ní děkuji byla bych ráda kdyby jste se na tento jejich blog podívali a napsali komentář jsště jednou moc velikánské DĚKUJI!
PS:najdete ji dole v menu!


tady je

filmíky Av-dole v menu

17. března 2010 v 18:12 | kačaDole v menu jsem teď přidala novinku!Jestli bude u nás v televizi jakykoliv film ve kterem Avril hraje tak do menu napíšu kdy,na jakem programu a v kolik hodin.Tak to je asi všechno začnu stím ted hned zatim hojky.
 
 

Reklama
Reklama